Videa vztahující se k naší činnosti

Komentovaný průřez dějem Turnaje Dvora Hradeckého 2011

Každoroční Turnaj je vyvrcholením činnosti projektu Dvůr hradecké královny Alžběty Richenzy, je velkou společenskou událostí, jejímž vyvrcholením je vlastní turnaj.

Videosnímek  provádí diváka celou několikadenní slavností i dějem vlastního Turnaje, popisuje jednotlivé turnajské disciplíny, pravidla i společnenské dění, které turnaj provází.

 

Reportáž z Turnaje Dvora Hradeckého 2012

Reportáž z Turnaje Hradeckého dvora, jehož jsme spolupořadateli, natočená Orlickou televizí.

www.orlickatelevize.cz/index.php?id=71

 

Upoutávka na Turnaj Dvora Hradeckého

Jedná se o tradiční vyvrcholení celoroční činnosti projektu Dvůr Hradecké Královny Alžběty Richenzy. Turnaj pořádáme vždy druhý víkend v září u Poklasného mlýna mezi Josefovem a Jaroměří. Jedná se o rekonstrukci pěšího turnaje datovanou do první čtvrtiny 14. století. Tato vícedenní akce se stala prestižní a velmi oceňovanou mezi amatérskými historiky a vydobyla si své jméno i u odborné veřejnosti

Reportáž z Turnaje Dvora Hradeckého 2011

Reportáž z Turnaje Dvora Hradeckého, jehož jsme spolupořadateli natočená Orlickou televizí. Pro OTV komentuje prof. Libor Jan.

Komentovaný průřez dějem Turnaje Dvora Hradeckého 2010

20minutový videosnímek rozdělený do tří částí provádí diváka celým dějem Turnaje, přibližuje jednotlivé turnajské disciplíny, pravidla i společnenské dění, které turnaj provází.

https://www.orlickatelevize.cz/index.php?id=71